حرفه و تخصص ما

اجرای بهترین آشپزخانه‌های صنعتی به دستان توانمند تیم کارآزموده شرکت پیمودان

آشپزخانه صنعتی عبارت است از مجموعه‎ای که در آن اقدام به آماده‎سازی، فراوری و طبخ مواد غذایی به منظور ارائه غذای آماده به واحدهای خاص واسطه‎ای و یا مصرف‎کننده نهایی می‎‎شود.

یک آشپزخانه صنعتی در هنگام ایجاد، ملزومات و نیازهایی دارد که عبارتند از: مکان مناسب، تاسیسات و تجهیزات پایه‎ای، کنتورهای آب و برق و گاز، کالا و تجهیزات، ابزار آشپزی، مجوزهای لازم بهداشتی و صنفی، افراد متخصص.

شرکت پیمودان در سال 1374 به دنبال ایجاد آشپزخانه‌های صنعتی که با مشکلات و معضلات فراوانی اجرا می‌شدند، تاسیس شد و هدف از تاسیس آن، ارائه خدمات بهینه به تولیدکنندگان غذا در کیترینگ‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی بود؛ به طوری که از معضلات اجرایی این آشپزخانه‌ها بکاهد.

شرکت پیمودان یکی از بهترین تامین‎کنندگان کالاها و تجهیزات آشپزخانه‎ صنعتی است که علاوه بر واحد تولید، دارای بخش بازرگانی و واردات نیز می‌باشد. در بخش فنی و مهندسی شرکت نیز خدماتی مانند طراحی پروژه و اجرای نقشه‌های اتوکد از چیدمان تجهیزات و کدینگ تاسیساتی مورد نیاز انجام می‌گیرد. واحد خدمات پشتیبانی این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان آزموده و ماهر، آموزش و راهبری تجهیزات را به عهده دارد.

Video Trigger