تاریخچه شرکت

مجموعه پیمودان، فعالیت غیر رسمی خود را از دهه 50 شمسی آغاز کرد. در این دهه به صورت پراکنده، آشپزخانه های بزرگی مانند سازمان جنگل ها و مراتع کشور، پارک جنگلی نور، صنایع فولاد اهواز، بیمارستان شرکت نفت، دانشکده افسریه و… را طراحی و اجرا کرد که از این منظر، جزو اولین گروه‌هایی بود که به صورت تخصصی و کارشناسی، اقدام به تجهیز آشپزخانه های بزرگ صنعتی نمود.

در سال 1374 با ثبت در اداره کل ثبت شرکت‌ها، فعالیت رسمی و تخصصی “شرکت پیمودان” شامل طراحی و اجرا و واردات تجهیزات و ماشین آلات آشپزخانه های صنعتی آغاز شد.

ساختمان شرکت از همان ابتدا در یکی از بهترین نقاط اداری تجاری تهران و با مالکیت خصوصی در نظر گرفته شد که همین امر در جلب اعتماد مخاطبان، تاثیر بسزایی داشت.

در دهه 70، با تغییر فرهنگ صرف غذا بیرون از منزل، تعداد اماکنی که تهیه غذای ایرانی را به عهده گرفتند بسیار زیاد شد؛ اما روش ‌های مرسوم برای تهیه و طبخ غذا، با صرف هزینه و انرژی بسیار انجام می شد. ضمن اینکه خوراک تهیه شده نیز از کیفیت لازم برخوردار نبود.

به تدریج سرمایه گذاران امور خدمات غذایی، متوجه شدند که باید از روش‌های مدرن برای تهیه غذای ایرانی استفاده کنند تا علاوه بر کاهش هزینه های جاری، کیفیت غذا را افزایش داده و به این ترتیب مشتریان وفادار خود را نگاه دارند. این امر، میسر نبود بجز اینکه همگام با تکنولوژی روز دنیا از روش های نوین پخت صنعتی بهره بگیرند.

شرکت پیمودان، با توجه به این نیاز، واردات تجهیزات و ماشین آلات مربوطه را در برنامه کاری خود قرار داد و در دهه 80، موفق به اخذ گواهی ها و نمایندگی های معتبر از برندهای به‌نام جهانی به منظور توزیع و فروش این محصولات در ایران گردید.

همچنین در راستای تامین کالاهای آشپزخانه ای، به تولید تجهیزات استاتیک با پایه استنلس استیل و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی اقدام نمود تا هزینه های سرمایه گذاری در تجهیز آشپزخانه برای مشتریان، کاهش یابد.

طبیعتا استفاده از تجهیزات نوین صنعتی، به مقدماتی مانند دانش فنی و تخصص و مهارت نیاز دارد. از این رو شرکت پیمودان، با استخدام نیروهای متعهد و صاحب دانش فنی، بخش خدمات فنی و مهندسی پروژه خود را گسترش بخشید.

به این ترتیب یکی از اهداف بلند مدت این شرکت، ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات، به کسانی است که قصد دارند در بخش خدمات غذایی سرمایه گذاری کنند.

تشخیص نیاز مشتری و عرضه مناسب ترین تجهیزات به منظور راه اندازی یک مجموعه خدمات غذایی، اولویت اصلی تیم تخصصی شرکت پیمودان است و همین امر، مشتریان را در کنارمان نگاه داشته است.

اکنون با گذشت بیش از 25 سال سابقه تخصصی و کسب تجربه و مهارت در زمینه طراحی و اجرای انواع آشپزخانه های صنعتی، شاهد نیاز مخاطبان به موضوع تعمیر و نگهداری تجهیزات هستیم که شرکت پیمودان، این معضل را با تشکیل تیم تخصصی پشتیبانی، برطرف نموده است.

یکی از مشخص ترین و متمایزترین بخش های این شرکت، بخش خدمات پشتیبانی با سرعت عمل و دقت فراوان است که باعث جلب نظر و اعتماد مشتریان شده است. پروژه های در حال کار این مجموعه، گواه این مدعا هستند.

چشم انداز

در حال حاضر، گروه بسیار زیادی از مردم در وعده های متوالی و بیرون از خانه، مجبور به صرف غذا هستند. تولید و پخت این حجم از غذای روزانه مردم کار بسیار طاقت فرسایی است. شرکت پیمودان در نظر دارد با تولیدکنندگان غذای روزانه مردم، همراه و همگام شده و با استقرار و به کارگیری از تجهیزات مناسب و صنعتی در آشپزخانه های سالم و بهداشتی در تهیه خوراک اصلی این جامعه بزرگ، همکاری نماید.

سوابق شرکت

 • دهه ۵۰ و ۶۰

  شروع به فعالیت شرکت

  آغاز فعالیت غیر رسمی گروه کارشناسی در قالب پروژه های بزرگ به صورت پراکنده و تجربی:  سازمان جنگل ها و مراتع کشور  پارک جنگلی نور  صنایع فولاد اهواز  بیمارستان شرکت نفت  دانشکده افسریه از جمله این پروژه ها هستند.

 • دهه ۷۰

  دفتر مرکزی

  آغاز فعالیت رسمی شرکت پیمودان به صورت تخصصی با تشکیل تیم جدید کارشناسی و دفتر فروش و نمایشگاه دائمی در یکی از بهترین نقاط تهران

 • دهه ۸۰

  همکاری با برندهای معتبر جهانی

  دریافت گواهی ها و نمایندگی های انحصاری برندهای معتبر جهانی در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه ای دریافت رضایت نامه از سازمان ها و ارگان هایی که طراحی و تجهیز آشپزخانه های آنها توسط شرکت پیمودان صورت گرفت. همکاری با سایر تامین کنندگان کالاهای آشپزخانه ای و ایجاد دوستی و رقابت سالم در میان اعضای این صنف

 • دهه ۹۰

  ظهور کارشناسان متخصص و حرفه‌ای

  بهره مندی از دانش فنی و مهارت تیم کارشناسی تخصصی برای ارتقای کیفی اجرای پروژه ها و ارائه خدمات بهتر به مشتریان و سرمایه گذاران خدمات غذایی ارائه خدمات پشتیبانی بهینه و در کمترین زمان برای سرویس و نگهداری تجهیزات به عنوان کالاهای سرمایه ای